ТОВ «Деражнянський молочний завод», його керівництво і продукція неодноразово були відзначені і нагороджені почесними грамотами, дипломами та відзнаками за якісну продукцію і високі досягнення в роботі...

У 2003 році Хмельницьке товариство споживачів нагородило підприємство знаком «Довіри споживача» та вручило перехідну булаву якості. За випуск необхідної на місцевому ринку продукції завод посів перше місце на обласному конкурсі «Для людей, для держави».

Продукція підприємства - переможець Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» в номінації «Продовольчі товари» на регіональному рівні:

- у 2005 році - сметана 20% жирності, фасована в полістиролові стаканчики;

- у 2006 році - масло солодко-вершкове селянське.

- у 2007році - сир м'який «Адигейський».

Підприємство нагороджене почесними грамотами районної, обласної держадміністрацій та обласної ради. Голові правління Яглінському Валерію Станіславовичу присвоєно звання Заслужений працівник промисловості України.

Комітетом Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин у 2004 році підприємство нагороджено пам'ятним знаком «Лідер харчової та переробної промисловості України 2004р.».

ТОВ «Деражнянський молочний завод» у 2011 році нагороджений дипломом «Золотий символ якості національних товарів та послуг України» за виробництво високоякісних продуктів:

- Молока пастеризованого

- Продуктів кисломолочних

- Масла солодковершкового «Селянського»

- Сирів розсільних «Сулугуні», «Бринза»

- М’якого «Адигейський»

- Твердих «Російський» та «Пошехонський»

За результатами Загальнодержавного економічного-промислового конкурсу керівникові підприємства-переможця вручено почесний нагрудний золотий знак «Кращий керівник року».