ТОВ «Деражнянський молочний завод»

Деражнянський молочний завод займає одну з кращих позицій серед молокопереробних підприємств Хмельниччини. Історія його створення почалась у далекому 1944 році, проте перспектива стати успішним самостійним підприємством, яке постійно розвивається та нарощує темпи виробництва, йти, так би мовити, у ногу з часом, з’явилася у 1991 році. На даний час це сучасне молокопереробне підприємство, яке має найкращі традиції здорового харчування і визнання в галузі.

    Якість, смак і помірні ціни – ось основні принципи роботи підприємства ТОВ "Деражнянський молочний завод". Основним видом діяльності підприємства є заготівля молоко від сільськогосподарських товариств, приватних господарств населення і виробництво понад 30-ти видів продукції під торгівельною маркою «Деражня» - це молоко, йогурти, сири тверді та розсільні, продукт молоковмісний, масло, кефір, закваска, сметана і ряжанка, спреди, морозиво, казеїн технічний, які мають в своєму складі практично все, що необхідно організму людини, мабуть тому воно користується неабияким попитом серед споживачів. За випуск високоякісної продукції підприємство нагороджене Золотим символом якості національних товарів та послуг України, є лауреатом національної премії ГРАН-ПРІ «ВИЩА ПРОБА», отримав призові місця в «100 кращих товарів України» в номінаціх «Продовольчі товари» на регіональному рівні та нагороду знаком «Довіра споживача» за випуск необхідної на місцевому ринку продукції, у конкурсі «Для людей, для держави», Комітетом Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин підприємство нагороджене пам’ятним знаком “Лідер харчової та переробної промисловості України», завод пройшов сертифікацію згідно міжнародних стандартів ДСТУ ISO-9001, ДСТУ ISO-22000, ДСТУ ISO-14001.

    Жодна справа, не матиме розвитку без потужної професійної команди. Молокозавод славиться саме такими людьми – відповідальними, дисциплінованими працівниками, високоосвіченими спеціалістами, які виготовляють живий і корисний продукт із багатим смаком.